0913
MajCzerwiec

Zapisy na Dni Otwarte w Capgemini!

Zapraszamy do nas na Dzień Otwartych Drzwi!

Odwiedź nas i dowiedz się więcej o Capgemini Software Solutions Center: jak pracuje się w naszej firmie, jak wygląda proces rekrutacyjny oraz w jakich technologiach pracujemy. Dodatkowo przygotowaliśmy wykłady oraz pokoje technologiczne, w których dowiesz się jak wykorzystujemy konkretne technologie w projektach. Przy rejestracji zadecyduj, w którym pokoju technologicznym chciałbyś spędzić czas – możesz zapisać się maksymalnie do dwóch pokoi.

We Wrocławiu:
6 czerwca to dzień dedykowany dla osób z doświadczeniem zawodowym w branży IT,
7 czerwca poświęcony jest studentom oraz wszystkim tym, którzy o karierze w IT dopiero myślą!

W Poznaniu:
13 czerwca, spotkanie dla wszystkich zainteresowanych naszą firmą.

Godzina rozpoczęcia: 17:00

Rejestracja uczestników poniżej.
Liczba miejsc ograniczona!

AGENDA

17:00 – Prezentacja Capgemini
17:20 – Rekrutacja w pigułce
17:45 – 18:45 Wykład:
           6 czerwca: Orchestrate Your Services on OpenShift using Spring Cloud Kubernetes, Krzysztof Sobkowiak

           7 czerwca: Web Application Security (by OWASP Top 10), Marek Puchalski

           13 czerwca: Orchestrate Your Services on OpenShift using Spring Cloud Kubernetes, Krzysztof Sobkowiak

18:45 -19:00 Przerwa
19:00 – 20:00 Spotkania w pokojach technologicznych, runda 1.
20:00 – 21:00 Spotkania w pokojach technologicznych, runda 2.

 

WYBIERZ POKÓJ DLA CIEBIE:

Guidewire
W pokoju poświęconym projektom GUIDEWIRE dowiesz się czym jest technologia Guidewire i jakie projekty są w niej tworzone w Capgemini. Oprócz tego zaprezentujemy rozwiązanie Sandbox, język programowania Gosu, Angular JS oraz udoskonalenia i rozwiązania Capgemini dla Guidewire.

Business Inteligence*
W pokóju Business Inteligence będą prezentowane 3 technologie: SAP BI / CLASSICAL BI / BIGDATA.  Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak pracuje się w takich projektach i jak wykorzystywane są technologie w Capgemini usiądź z nami i porozmawiaj.

*w Poznaniu będzie to SAP

Java Script
Jeżeli chcesz dowiedzieć sie o naszych projektach w JavaScript, TypeScript, nodeJS, AngularJS, Angular 2, jQuery – zapraszamy do naszej przestrzeni! W pokoju poświęconym JavaScript dowiesz się o metodologiach w naszych projektach takich jak Code Review, Unity testy, Scrum. Dodatkowo poopowiadamy trochę o Jasmine, Mocha, Sinon, Chai, Karma, Protractor, czyli narzędziach do testowania aplikacji, MongoDB – krótko o bazach danych noSQL (biblioteka Mongoose) oraz Jenkins oraz CI/CD – co to jest i dlaczego bez tego nie da rady?

JAVA
Chcesz dowiedzieć się więcej o projektach, które robimy w Javie i podobnych technologiach? Chcesz poznać nowe zagadnienia technologiczne, które stosujemy w swoich projektach? W pokoju Java dowiesz się o możliwościach, które czekają na Ciebie w Capgemini. Dodatkowo poznasz możliwości pracy pozaprojektowej.

Quality Assurance (Testerzy)
Jeżeli chcesz poznać ludzi, którzy zarabiają na życie eksplorowaniem aplikacji, szukaniem dziury w całym i automatyzowaniem chaosu  - zapraszamy do strefy Quality Assurance. To idealna okazja do zadawania trudnych pytań o naszą pracę, projekty i atmosferę w firmie.

.NET
Chcesz sie dowiedzieć więcej o projektach prowadzonych w technologii .NET? Chcesz pozanć jakie technologie stosujemy w naszych projektach? W naszym pokoju dowiesz się co Capgemini ma do zaoferowania w zakresie technologii .NET. Dowiesz się jak działamy i w jakich obszarach się rozwijamy. Nie zabraknie rozmów o nowinkach w świecie .NET.

Wydarzenie na FACEBOOK-u:
Będzie nam miło gościć Cię u nas.

 

 

Zapraszamy!

6-7 czerwca do naszego biura we Wrocławiu
Budynek Millennium Tower II przy ul. Strzegomskiej 42b.

13 czerwca do naszego biura w Poznaniu
Business Garden ul. Kolorowa 6.

Do zobaczenia!

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY:

* Pola obowiązkowe