05
Wrzesień

TechTalk WROCŁAW: Performance ain't a feature

Zapraszamy na kolejny TechTalk,na którym przy przekąskach i w miłej atmosferze porozmawiamy o technologiach. Tym razem temat  skierowany będzie do wszystkich programistów, ale głównie do specjalistów .NET/Java ,a także C++ (chociaż w mniejszym stopniu).

Czy wydajność jest pakietem o którym można zapomnieć aż do wdrożenia produktu i dodać dopiero jak klient za nią zapłaci? Wielu zarządzających projektami tak właśnie myśli. Przekonajmy ich razem że może być inaczej :)

Podczas spotkania poruszymy następujące tematy:
- co jest nie tak z alokacją
- jak mierzyć wydajność w 2019 r.
- po co jest zarządzanie pamięcią w językach wysokiego poziomu na maszynie wirtualnej
- zapomniane konstrukcje pamięciowe i ich wykorzystanie w obecnych czasach

KIEDY: 5 września 2019, 18:00

GDZIE: Capgemini, ul. Legnicka 48H, wejście od dworca Mikołajów, sala Matcha 1 piętro
 

Michał Bryłka - mimo początków w Javie i C++, przez całą karierę związany z technologiami Microsoft, w szczególności z platformą .NET. Z wykształcenia informatyk-matematyk specjalizujący się w kryptografii, projektowaniu kompilatorów i przetwarzaniu wielowątkowym. Tata, mąż, architekt, trener - w tej kolejności. W Capgemini zajmuje się projektowaniem systemów bankowych obracających na giełdzie w czasie rzeczywistym. Gorący kibic czystego kodu i testów systemowych, wielki przeciwnik SAPa i SharePointa. Po godzinach roboczych - fotograf studyjny, nurek, stolarz, filozof. 

Rejestracja na wydarzenie poniżej.
W razie dużego zainteresowania spotkaniem w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby zapisane przez poniższy formularz.

Dodaj się także do wydarzenia na Facebooku

TechTalk to dobra okazja do posłuchania specjalistycznych wystąpień,ale także do networkingu. Zachęcamy, abyście po spotkaniu zadawali pytania naszemu prelegentowi,a także zostali i porozmawiali wymieniając branżowe doświadczenia.

Do zobaczenia!

18:00 - rozpoczęcie wydarzenia

Mniej więcej 1,5h będzie trwała prelekcja łącznie z odpowiadaniem na Wasze pytania. W okolicach 19:30 planujemy oficjalne zakończenie spotkania, po którym zachęcamy Was do networkingu przy chłodnych napojach i cateringu :)

Do zobaczenia na TechTalk-u!

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe