17
Październik

TechTalk WROCŁAW: Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry

Zapraszamy na TechTalk:
BUILDING MICROSERVICES WITH PIVOTAL CLOUD FOUNDRY

O czym będziemy mówić?
Technologie cloudowe są obecnie jednym z najczęstszych i najciekawszych rozwiązań, które są brane pod uwagę podczas wdrażania nowych rozwiązań w biznesie. Jeżeli interesują Cię takie zagadnienia jak: jakie są platformy cloudowe, w jakich modelach są oferowane, co różni modele CaaS od PaaS ich zastowanie,  oraz czym są Cloud-Native Applications to na prezentacji postaramy się przybliżyć te tematy na przykładzie doświadczenia projektowego z Pivotal Cloud Foundry (PaaS). Prezentacja będzie zawierała również część praktyczną, gdzie zostanie pokazane jak można wykorzystać platformę Pivotal Web Services do tego, aby w kilka minut zdepoloywać przykładowe aplikację, które komunikują się ze sobą z wykorzystaniem Service Registry.

O prelegencie:
Łukasz Parczewski jest deweloperem, analitykiem i architektem rozwiązań z ponad 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu usług IT dla szerokiego grona sektorów i klientów. Doświadczony we wszystkich aspektach projektowania architektonicznego i zarządzania od początku poprzez studia projektowe aż po pomyślne ukończenie projektu. Jego największym zainteresowaniem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów, mając na uwadze, że działające rozwiązanie jest warte tysiąc słów. Na codzień pracuje oczywiście u nas w Software Solutions Center. :)

Rejestracja poniżej.
W razie dużego zainteresowania spotkaniem w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby zapisane przez poniższy formularz.

Program spotkania:

Startujemy o 18:00.
Mniej więcej 1,5h będzie trwała prelekcja łącznie z odpowiadaniem na Wasze pytania. W okolicach 19:30 planujemy oficjalne zakończenie spotkania, po którym zachęcamy Was do networkingu.

Do zobaczenia na TechTalk-u!

18:00

Klub PROZA
Przejście garncarskie 2
WROCŁAW

Wydarzenie na Facebooku.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA