28
Czerwiec

TechTalk Web Application Security w Poznaniu!

Zapraszamy na trzeci już w tym roku TechTalk w Poznaniu!
Tym razem spotkanie odbędzie się w naszym biurze przy Kolorowej 6.

- 28 czerwca -
Startujemy o 17:00.

Dla kogo to spotkanie? W jakim celu?
Proponowany przez nas wykład służy uwrażliwieniu programistów, architektów, deweloperów (oraz wszystkich chcących nimi zostać) na typowe zagrożenia bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz pokazaniu praktycznych sposobów obrony aplikacji webowych.

Tworzenie bezpiecznych aplikacji to spore wyzwanie. Praktycznie codziennie pojawiają się nowe przykłady incydentów bezpieczeństwa, które dla atakowanych systemów kończą się efektownym fajerwerkiem. Później nie zawsze jest już co zbierać. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Popularne wśród ekspertów bezpieczeństwa powiedzenie mówi, że szereg z wykorzystywanych przez nas systemów jest uznawanych za bezpieczne tylko dlatego, że nikomu nie chciało się ich jeszcze zaatakować. Inne z kolei stwierdza, że jeżeli programista nie potrafi zaatakować swojego systemu, to nie będzie go umiał przed atakiem zabezpieczyć.

Nasz prelegent:
Wykład poprowadzony będzie przez Marka Puchalskiego, architekta bezpieczeństwa, członka organizacji OWASP, odpowiedzialnego w Capgemini Software Solution Center za tematy testowania bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa architektury systemów informatycznych.

Wydarzenia na Facebooku.
https://goo.gl/RSH6i5

Serdecznie zapraszamy!
Przyjdź, a na pewno nie będziesz żałować. :)

Udział bezpłatny!
HARMONOGRAM WYDARZENIA

17:00 - 18:30 wykład Marka
„Bezpieczeństwo aplikacji webowych“ (Web Application Security).

18:30 - poczęstunek i networking

DO ZOBACZENIA!

17:00

Capgemini Poznań
Kompleks Business Garden
ul. Kolorowa 6

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA