05
Wrzesień

TechTalk Summer Edition: Wprowadzenie do architektury Redux

Zapraszamy na (jeszcze) wakacyjną odsłonę TechTalk with Capgemini! Summer Edition to spotkanie przy zimnych napojach, ale w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze :)

Opis prelekcji: W ramach TechTalka będziesz mieć możliwość zapoznania się z koncepcją architektury aplikacji opartej o Redux – jest to ostatnio gorący temat w świecie frontendu i coraz częściej pojawia się jako jedna z umiejętności w ogłoszeniach o pracę z Reactem i Angularem. Nic dziwnego, bowiem Redux świetnie porządkuje architekturę, upraszcza jej skalowanie i testowanie.

W trakcie prelekcji opowiem o kluczowych własnościach Redux’a i kwestiach dotyczących zarządzania stanem aplikacji. Na koniec, w ramach sesji live codingu przedstawię, jak można od zera w kilkanaście minut zaimplementować własny store w oparciu o Redux.

Do kogo skierowany jest TechTalk: Preferowani programiści JavaScript (standard ES6+ lub TypeScript) – ze znajomością dowolnego frameworka, ale skorzysta również programista C++, Javy, Go, Pythona :) Polecane dla osób z min. 2-3 letnim doświadczeniem

O prelegencie: Jestem programistą z ponad 4 letnim doświadczeniem, zajmowałem się głównie web developmentem, ale znajomość języków takich jak C++, Java, Python, Scala czy Go pozwala mi eksperymentować z różnymi koncepcjami i praktykami programistycznymi w nietypowych zastosowaniach. Reduxa poznałem w trakcie tworzenia aplikacji webowej w React’cie i od tamtej pory staram się pokazać jak uniwersalnym jest narzędziemi zachęcić do korzystania z niego.

 

HARMONOGRAM SPOTKANIA

18:00 - 19:30 - Wprowadzenie do architektury Redux

od 19:30 - networking 

18:00

PROZA

Przejście Garncarskie, Wrocław

 

Formularz rejestracyjny