28
Styczeń

TechTalk Poznań: Hold my beer - lemme vectorize your code

Zapraszamy na pierwszy w 2020 roku TechTalk, na którym przy przekąskach i w miłej atmosferze porozmawiamy o technologiach.
Tym razem temat  skierowany będzie do wszystkich programistów, ale głównie do specjalistów .NET/C#, C++, JAVA o dowolnym poziomie wtajemniczenia.

Więcej o prelekcji:
Czy wydajność komputerów oparta na kwarcu ma swoje granice? Co jeśli już się do nich zbliżamy? Jeśli alternatywy istnieją, to jak z nich skorzystać? A jeśli nie istnieją, to jak wycisnąć z krzemu ostatnie kilkanaście / kilkadziesiąt procent mocy?Podczas prezentacji opowiemy sobie w jakim momencie historii komputerów się znajdujemy i zobaczymy jak sobie poradzić z tym żeby łatwo dostać więcej od procesorów już dziś, bez magii i bez mrzonek.
Nie będzie to jednak filozoficzna dysputa – zobaczymy, że więcej mocy można dostać używając dość standardowych narzędzi. Potrzeba tylko zmienić sposób myślenia. Po wyjściu każdy będzie chciał sprawdzić czym jest wektoryzacja w rozumieniu z roku 2020.  

Michał Bryłka - mimo początków w Javie i C++, przez całą karierę związany z technologiami Microsoft, w szczególności z platformą .NET. Z wykształcenia informatyk-matematyk specjalizujący się w kryptografii, projektowaniu kompilatorów i przetwarzaniu wielowątkowym. Tata, mąż, architekt, trener - w tej kolejności. W Capgemini zajmuje się projektowaniem systemów bankowych obracających na giełdzie w czasie rzeczywistym. Gorący kibic czystego kodu i testów systemowych, wielki przeciwnik SAPa i SharePointa. Po godzinach roboczych - fotograf studyjny, nurek, stolarz, filozof.

KIEDY: 28 stycznia 2020, 18:00
GDZIE: Concordia Design, Zwierzyniecka 3, Poznań, sala: LUNA

Rejestracja na wydarzenie obowiązkowa przez formularz na dole stony.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

TechTalk to dobra okazja do posłuchania specjalistycznych wystąpień, ale także do networkingu. 
Zachęcamy, abyście po spotkaniu zadawali pytania naszemu prelegentowi, a także zostali i porozmawiali wymieniając branżowe doświadczenia.
Do zobaczenia!

18:00 - start TechTalka

FORMULARZ REJESTRACYJNY