26
Czerwiec

TechTalk Poznań Angular 6

Po krótkiej przerwie zapraszamy na kolejną prelekcję z cyklu TechTalk with Capgemini! Tym razem podejmujemy temat związany z Angularem!

Tytuł: Angular6 – co nowego?

Opis prelekcji: W ramach sesji pokażę co zmieniło się w najnowszej wersj Angulara. Zaczynając od nowych opcji w Angular CLI a na Web Elementach kończąc. Zbudujemy aplikację, która będzie pokazywać wszystkie nowości.

Do kogo skierowany jest TechTalk: Programiści JS, Angular.

MICHAŁ JAWULSKI Od początku swojej kariery jestem związany z technologiami Microsoft (zaczynałem od Windows Phone 7.1), ale ostatnio coraz częściej romansuję z java script i Angularem. Od ponad 6 lat tworzę i projektuję systemy dla firm finansowych z całego świata. Lubię poznawać nowe technologie, pasjonuje mnie inżynieria oprogramowania. Wieczorami rozwijam własne projekty, bawiąc się nowinkami technologicznymi.
Cały czas jestem związany z Wrocławiem. Najpierw skończyłem studia na PWr a obecnie pracuję we wrocławskim oddziale firmy Capgemini. Poza tym jestem kibicem Premier League i relaksuję się grając w Fifę. Można mnie zaczepić na spotkaniach wroc.net

 

HARMONOGRAM SPOTKANIA

18:00 - 19:30 - prelekcja Michała Jawulskiego o Angularze 6

19:30 - 21:00 - networking

18:00

Concordia Design Poznań

Zwierzyniecka 3/7

FORMULARZ REJESTRACYJNY:

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe