28
Marzec

TechTalk Double JavaScript POZNAŃ

Zapraszamy na kolejny TechTalk w Poznaniu!
Tym razem zwiększamy dawkę emocji i prezentujemy dwójkę naszych specjalistów z Software Solutions Center, którzy zaprezentują poniższe tematy:

1) Hybrid Mobile App Development with Ionic
2) Web Components czyli Angular, React i Vanilla.js w jednym stali DOM-u

Czego możecie się spodziewać na spotkaniu?
Na początek natywne apki czy może hybrydowe? Celem prezentacji jest przybliżenie uczestnikom podstawowych zagadnień związanych z tworzeniem hybrydowych aplikacji mobilnych w podejściu “write once, run anywhere”, przy użyciu Ionic Framework. Opowiemy o genezie hybrydowych aplikacji mobilnych, o architekturze i możliwych zastosowaniach Ionic Framework. Po przerwie przekonamy się, czy rok 2019 to rok Web Components. Podczas wystąpienia przedstawimy, czym one są i do czego służą. Jak zabrać się do stworzenia Web Components, jak zintegrować je z istniejącymi aplikacjami i na co uważać podczas korzystania z tej technologii?

Poznań, 28 marca, godzina 18:00
Miejsce: Concordia Design

Rejestracja na wydarzenie poniżej.
W razie dużego zainteresowania spotkaniem w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby zapisane przez poniższy formularz.

Znajdziesz nas także na Facebooku

Web Components czyli Angular, React i Vanilla.js w jednym stali DOM-u
Michał Jawulski

Biografia: Od ponad siedmiu lat projektuje  systemy dla firm finansowych z całego świata – to prawdziwy pasjonat nowych technologii  i inżynierii oprogramowania. Poza tym – wierny kibic Premier League, który relaksuje się, grając w Fifę.

Opis: Mówi się, że rok 2019 to rok Web Components. Podczas wystąpienia przedstawię czym one są i do czego służą. Jak zabrać się do stworzenia Web Components, jak zintegrować je z istniejącymi aplikacjami i na co uważać podczas korzystania z tej technologii?

Hybrid Mobile App Development with Ionic
Andrzej Templin

Biografia: Starszy Inżynier Oprogramowania w Capgemini Software Solutions Center. Pasjonat technologii mobilnych. Wyróżniony przez twórców frameworka Ionic. W Capgemini pracuje w zespole rozwijającym system płatności mobilnych. W latach 2012-2018 odpowiedzialny za wdrożenia dużych systemów informatycznych w polskim sektorze publicznym. Z branżą IT związany od 20 lat.

Opis: Natywne apki czy może hybrydowe? Celem prezentacji jest przybliżenie uczestnikom podstawowych zagadnień związanych z tworzeniem hybrydowych aplikacji mobilnych w podejściu “write once, run anywhere”, przy użyciu Ionic Framework. Opowiem o genezie hybrydowych aplikacji mobilnych, o architekturze i możliwych zastosowaniach Ionic Framework.

Agenda:
18:00 – 18:10 – Rozpoczęcie i przywitanie gości

18:10 – 19:00 - Hybrid Mobile App Development with Ionic, Andrzej Templin

19:00 – 19:10 – Przerwa

19:10 – 19:50 - Web Components czyli Angular, React i Vanilla.js w jednym stali DOM-u, Michał Jawulski

19:50 – 21:00 - Networking

Do zobaczenia!

CONCORDIA DESIGN,
Zwierzyniecka 3,
60-813 Poznań

REJSTRACJA NA WYDARZENIE

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe