16
Październik

TechTalk: Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry/ Poznań

Zapraszamy na TechTalk BUILDING MICROSERVICES WITH PIVOTAL CLOUD FOUNDRY

Technologie cloudowe są obecnie jednym z najczęstszych i najciekawszych rozwiązań, które są brane pod uwagę podczas wdrażania nowych rozwiązań w biznesie. Jeżeli interesują Cię takie zagadnienia jak jakie są platformy cloudowe, w jakich modelach są oferowane, co różni modele CaaS od PaaS ich zastowanie,  oraz czym są Cloud-Native Applications to na prezentacji postaram się przybliżyć te tematy na przykładzie doświadczenia projektowego z Pivotal Cloud Foundry (PaaS). Prezentacja będzie zawierała również część praktyczną, gdzie zostanie pokazane jak można wykorzystać platformę Pivotal Web Services do tego, aby w kilka minut zdepoloywać przykładowe aplikację, które komunikują się ze sobą z wykorzystaniem Service Registry.

O prelegencie:
Łukasz Parczewski jest deweloperem, analitykiem i architektem rozwiązań z ponad 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu usług IT dla szerokiego grona sektorów i klientów. Doświadczony we wszystkich aspektach projektowania architektonicznego i zarządzania od początku poprzez studia projektowe aż po pomyślne ukończenie projektu. Jego największym zainteresowaniem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów, mając na uwadze, że działające rozwiązanie jest warte tysiąc słów.

 

Harmonogram wydarzenia

18:00-19:30 - Prelekcja

19:30 - networking

 

18:00

Concordia Design

Zwierzyniecka 3, Poznań

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe