0203
Marzec

Speed Recruiting na Politechnice Wrocławskiej

Jesteś studentem informatyki lub kierunków pokrewnych? Szukasz praktyk lub ciekawej pracy?

Zapraszamy na nasz Speed Recruiting na Politechnice Wrocławskiej. Przynieś swoje CV lub wypełnij je z nami na miejscu i weź udział w krótkiej indywidualnej konsultacji (20-30min).

Rozmowy będą odbywać się w sali 1.05 (budynek Biura Karier, H14) w terminach: 2 marca od 13.30 do 17.00 oraz 3 marca od 8.00 do 10.30.

Daj sobie szansę  - sprawdź się z nami!

Wydarzenie na Facebooku.

 

Przykładowe projekty IT realizowane w naszym wrocławskim biurze:

Projekt zarządzania zamówieniami i obsługą samochodów floty samochodowej

Naszym klientem jest jeden z niemieckich producentów samochodów klasy premium. Budujemy od podstaw system bazujący na technologiach webowych, który zastąpi używany od lat system klasy mainframe. System umożliwia zarówno konfigurację procesów sprzedaży dla różnych grup klientów, jak również obsługę samochodów w leasingu.Na co dzień korzystamy ze SCRUM-a, uzupełniając go o elementy niezbędne przy równoległym zarządzaniu czterema zespołami w projekcie.

Wydajność, stabilność i niezawodność w projekcie logistycznym

Naszym klientem jest jeden ze światowych liderów branży logistycznej. W ramach projektu analizowane są standardowe problemy związane z organizacją transportu, planowaniem logistyki celem przeniesienia prawdziwych, istniejących procesów biznesowych do tworzonej aplikacji. W ramach tworzonego systemu wykorzystujemy nowoczesne technologie zapewniając tym wysoką wydajność, stabilność i niezawodność. Co jeszcze jest istotne i na co zwracać uwagę przy tworzeniu systemu IT dla potentata logistyki? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź przyłączając się do naszego zespołu projektowego.

Projekt IT dla światowego lidera transportu lotniczego

FIND jest to nowoczesny system webowy oparty na CMS Adobe Experience Manager 6. Służy on do szybkiego wyszukiwania, czytania oraz edytowania informacji używanych przez naziemnych pracowników międzynarodowych linii lotniczych. Jest to strona o charakterystyce Single Page Application. W projekcie zostały wykorzystane technologie i produkty takie jak Java, JavaScript, Jasmine, JUnit, Maven, LESS, OSGI, SOLR, Hudson, JIRA, SVN. Aplikacja obsługuje około 40 tysięcy pracowników linii lotniczych. Jest ona podzielona na dwa moduły redaktorski oraz publiczny.

Przyjdź na Speed Recruiting i dołącz do naszych zespołów projektowych!

2 marca - 3 marca

Politechnika Wrocławska

Budynek H-14