26
Wrzesień

pozitive technologies

Serdecznie zapraszamy na konferencję IT w Poznaniu  - pozitive technologies, którą organizujemy wspólnie z Miastem Poznań oraz innymi firmami IT.

Konferencja odbędzie się 26 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wśród prelegentów znajdziecie ekspertów z Capgemini, jak i specjalnego gościa, który zgodził się podzielić swoją wiedzą podczas konferencji - Jarka Ratajskiego.

REJESTRACJA!

Głównym organizatorem wydarzenia jest miasto Poznań. Konferencję wspierają firmy sektora IT, które są związane z miastem dlatego i Capgemini nie mogło zabraknąć w komitecie organizacyjnym.

Dlaczego w Poznaniu? ? Poznań to IT, technologie i pozytywna energia, czyli #pozitivetech! Tutaj sektor IT (usług i produkty) prężnie działa nie od dziś! To dobre miejsce dla IT, Capgemini i pozitive technologies. Konferencja stawia na praktykę. Sięga ku tematom, które dotyczą każdego z użytkowników, jak i twórców współczesnych technologii. Nie zabraknie tu zarówno systemów rozproszonych, mikroserwisów, deep learningu, jak i problemów związanych z bezpieczeństwem oraz granicami prywatności w kontekście wszechobecnej dziś sztucznej inteligencji (AI). Organizatorzy pozitive technologies przygotowali dla uczestników dwie merytoryczne ścieżki. To kilkanaście godzin prelekcji poświęconych atrakcyjnym tematom. To także okazja do spotkań z geekami i specjalistami IT. Od software architecture po sztuczną inteligencję - tego w Poznaniu jeszcze nie było!