0131
LipiecSierpień

Pakuj się do nowej pracy!

PAKUJ SIĘ DO NOWEJ PRACY!

Gdy inni myślą tylko o wakacyjnych destynacjach, Ty pomyśl o nowej pracy!

Spakuj doświadczenie w programowaniu, pozytywne nastawienie oraz poczucie humoru i... zaaplikuj na jedną z naszych ofert! Każda osoba, która w lipcu lub sierpniu, weźmie udział w rozmowie kwalifikacyjnej w naszym biurze we Wrocławiu lub Poznaniu otrzyma od nas wakacyjny zestaw. Zestaw zawiera plażową piłkę, plecak oraz ręcznik.

Nie pozwól sobie na przespanie wakacji! Znajdź u nas swoje miejsce!
Tylko w lipcu i sierpniu każda ROZMOWA KWALIFIKACYJNA = ZESTAW WAKACYJNY* (plażowa piłka, plecak oraz ręcznik). Standardowo zapewniamy miłą atmosferę oraz telefoniczną informację zwrotną po każdej rozmowie.

Poszukujemy m.in. programistów JAVA z językiem angielskim, architektów systemu, testerów oprogramowania, web developerów... Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i wyślij swoje CV pod: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com. Gdyby któraś z naszych ofert wzbudziła Twoje zainteresowanie i chciałabyś/chciałbyś dopytać o szczegóły, możesz zapytać rekrutera, który opiekuje się tym ogłoszeniem poprzez formularz kontaktowy, znajdziesz go przy każdym ogłoszeniu.

Do zobaczenia w naszym biurze! :)

Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia.
*liczba zestawów ograniczona

 

Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą przycisku
Numer referencyjny
Kampania wakacyjna
Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.
Dozwolone typy plików: pdf doc docx odt.

*Dołącz CV:

Dołącz CV:
Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.
Dozwolone typy plików: pdf doc docx odt.

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r.

 

Zaaplikuj! Plażowa piłka, ręcznik oraz plecak może być w Twoich rękach!