21
Maj

OPEN DAY Wrocław

Zastanawiasz się nad pracą w Capgemini Software Solutions Center? Chcesz poznać naszych pracowników, zobaczyć nasze biuro i dowiedzieć się o projektach, które aktualnie prowadzimy?

Odwiedź nas w nowym biurze przy Legnickiej 48 w kompleksie Business Garden i dowiedz się więcej o Capgemini! Jak pracuje się w Naszej firmie, jak wygląda proces rekrutacyjny oraz jaki projekty aktualne mamy w naszych flagowych technologiach, czyli JAVA i JavaScript?

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość porozmawiania z naszymi specjalistami oraz prelekcje na temat JAVA i JS i kilka innych atrakcji! Nie przegap jedynej takiej w tym roku możliwości na spotkanie się z nami w naszym nowym biurze:)

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja!

O prelekcjach:

Łukasz Parczewski - Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry

Technologie oparte na chmurze, takie jak Pivotal Cloud Foundry, stają się coraz bardziej popularne i są szeroko stosowane przez duże firmy poszukujące cyfrowej transformacji. Ten wykład pozwoli ci lepiej zrozumieć ewolucję platformy chmurowej i model usługi natywnej w chmurze. Dowiesz się także, jaka jest platforma jako usługa (PaaS), jej plusy i minusy oparte na Pivotal Cloud Foundry. Przy okazji pobrudzimy trochę ręce i zobaczymy, jak wykorzystać platformę Pivotal Web Services do tworzenia przykładowych aplikacji, które rejestrują się w rejestrze usług i wykorzystują je do rozwiązywania problemów z hostami, aby komunikować się ze sobą w ciągu zaledwie kilku minut.

Marcin Sokół, Krzysztof Domurad - Tworzenie backend’u w „czystym“ Javascripcie

JavaScript jest zazwyczaj kojarzony tylko i wyłącznie z przeglądarka. Tworzenie aplikacji serwerowych opartych jedynie o ten język to coraz częściej spotykane podejście na rynku IT. Podczas tej prezentacji przedstawimy jak szybko, łatwo i od podstaw stworzyć prosty back end w JavaScripcie.

Do zobaczenia!

 

 

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA

17:00 - 17:15 Powitanie gości i krótka prezentacja o firmie

17:15 -18:00 - Łukasz Parczewski - Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry,

18:00-18:45 - Marcin Sokół i Krzysztof Domurad - Tworzenie backend’u w „czystym“ JavaScripcie

od 18:45  Konsultacje ze specjalistami/ Rozmowy o projektach Capgemini/ IT Quizowanie konkurs

17:00

WROCŁAW

biuro Capgemini Software Solutions Center

ul. Legnicka 48, budynek H

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA