24
Maj

OPEN DAY Poznań

Zastanawiasz się nad pracą w Capgemini Software Solutions Center? Chcesz poznać naszych pracowników, zobaczyć nasze biuro i dowiedzieć się o projektach, które aktualnie prowadzimy?

Odwiedź nas w poznańskim biurze w  Business Garden przy ulicy Kolorowej i dowiedz się więcej o Capgemini! Jak pracuje się w Naszej firmie, jak wygląda proces rekrutacyjny oraz jaki projekty aktualne mamy w naszych flagowych technologiach, czyli JAVA i JavaScript?

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość porozmawiania z naszymi specjalistami oraz prelekcje na temat JAVA i JS i kilka innych atrakcji! Nie przegap jedynej takiej w tym roku możliwości na spotkanie się z nami w naszym  biurze:)

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja!

PRELEKCJA:

SZYMON KUC

Od wymagań do architektury hybrydowej - efektywne rozwiązanie oparte na frameworku DevonFw

Wykład pokazuje jak efektywnie przejść od wymagań biznesowych do modularnej aplikacji w Javie, umożliwiającej m.in. integrację z zewnętrznymi systemami typu SAP. Bazą będą doświadczenia z jednego z projektów w poznańskim oddziale Capgemini. Zaprezentowany zostanie firmowy framework DevonFw przyspieszający tworzenie gotowych do produkcji aplikacji biznesowych, dopasowanych do potrzeb klienta. Zostanie również przedstawione, jak w szybki sposób zyskać wgląd w domenę biznesową aplikacji za pomocą metody Event Storming.

Do zobaczenia!

HARMONOGRAM WYDARZENIA

17:00 - 17:20 Powitanie gości i krótka prezentacja o firmie

17:20 -18:10 Szymon Kuc, Od wymagań do architektury hybrydowej - efektywne rozwiązanie oparte na frameworku DevonFw

od 18:10 -Konsultacje ze specjalistami/ Rozmowy o projektach Capgemini/ IT Quizowanie konkurs

17:00

Capgemini Poznań

Business Garden

ul. Kolorowa 6

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA