1820
Październik

NASA Space Apps Challenge 2019

Mamy przyjemność ogłosić, że jako Capgemini Software Solutions Center w Poznaniu jesteśmy gospodarzem tegorocznej edycji hackhatonu organizowanego przez NASA – SpaceApps2019!

Od 18-20 października nasze biuro przy Kolorowej 6 zamieni się w specjalną przestrzeń dla specjalistów i sympatyków kosmicznych podróży, do której już dziś...serdecznie Was zapraszamy!
Dlatego, jeżeli pasjonują Cię projekty związane z przestrzenią kosmiczną i posiadasz umiejętności pozwalające stworzyć je wraz z innymi – weź udział w wyzwaniu, zdobądź nagrody i możliwość odwiedzenia siedziby NASA!

KIEDY: 18-20 października 2019 (dokładna agenda pod linkiem zapisów) GDZIE: biuro Capgemini, ul. Kolorowa 6, Poznań

CZYM JEST SpaceApp2019?
To międzynarodowe wyzwanie dla programistów (i nie tylko), którzy chcą spróbować swoich sił i przez 2 dni pracować nad niesamowitymi projektami. Tematy hackatonu i dokładny opis wyzwań są do sprawdzenia pod linkiem: https://2019.spaceappschallenge.org/challenges/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Jako uczestnik będziesz musiał zapisać się i mieć pewność, że masz już drużynę składającą się z 4-5 osób. Każdy zapisuje się indywidualnie, jednak lepiej stworzyć już zespół i mieć pewność nad czym będziecie pracować. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o przemyślane zapisy.

>>ZAPISY<<

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie zapisów! Zapraszamy!