1530
MajCzerwiec

Level Up - trwa rekrutacja!

Jeśli jesteś osobą z 2+ letnim doświadczeniem zawodowym jako tester manualny lub eksploracyjny oprogramowania w branży IT i chciałbyś/chciałabyś podnieść swoje kwalifikacje w obszarze testów automatycznych, zgłoś się do programu Test Automation Level Up - damy Ci niezbędną wiedzę i umiejętności!

Przez 2 miesiące dowiesz się, jak przygotowywać testy manualne do procesu automatyzacji, poznasz podstawy programowania w języku Java oraz samej automatyzacji w narzędziach Selenium Webdriver oraz SoapUI.
Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz pracować z naszymi ekspertami przy tworzeniu i dalszym rozwijaniu aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad tym oprogramowaniem odbywa się głównie w oparciu o języki programowania wyższego poziomu (JAVA), nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte o międzynarodowe standardy

Więcej szczegółów tutaj.

Program Test Automation Level Up trwać będzie od 1.09 do 31.10.2017 r. - wszystko dziać się będzie pod okiem doświadczonych pracowników Capgemini Software Solutions Center.

 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią oferty.

Nie zwlekaj - aplikuj już dziś!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.