16
Czerwiec

e-TechTalk: O projektach AI

Macie ochotę poszerzyć swoją wiedzę na temat projektów AI?

16 czerwca 2020 (wtorek) od godziny 16:00 zapraszamy Was na e-TechTalka, czyli formułę dobrze znanych TechTalków przeniesionych do online. Poprowadzi go Piotr Szajowski — Senior Data Scientist z Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu.

Czego będzie dotyczyć spotkanie online?

Dlaczego sztuczna inteligencja jest tak gorącym tematem? Co spowodowalo, że „AI winter” zakończyła się, a rozwiązania oparte na uczeniu maszynowym szturmem zdobywają coraz to nowsze obszary biznesowe? Co z tego wynika i jak zrealizować projekt, w którym tego typu rozwiązania przejdą od stadium zdefiniowania problemu do stadium produkcyjnego wykorzystania? O tym wszystkim usłyszeć będzie można w prezentacji Piotra Szajowskiego, którą zrealizuje w ramach naszych e-TechTalków. Piotr opowie nam o tym, co musi posiadać zespół realizujący typowy projekt „AI-owy”, czym różni się praca Data Scientist-a od pracy developera Pythona czy Javy, jak podchodzi się do inicjowania i zarządzania projektami w tym obszarze i jakie stosuje się narzędzia. W trakcie tego e-TechTalka będziemy mogli także zobaczyć przykłady realizacji, a konkretnie jak działają modele oparte na technikach widzenia komputerowego i jak takie modele się tworzy.

Kim jest prowadzący?

Piotr Szajowski pracuje we wrocławskim Capgemini od 2016 roku i jest Senior Data Scientist-em w zespole AI Center of Excellence działającym w ramach praktyki Insights&Data. Jest jednym z założycieli i liderem AI Community, które zrzesza osoby z Capgemini Software Solutions Center pasjonujące się tematyką sztucznej inteligencji. Z wykształcenia jest matematykiem i karierę zaczynał pracując na uczelni, ale z doświadczenia zna także dobrze branżę finansową oraz motoryzacyjną.

Jak zapisać się na spotkanie online?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na dole strony. Osoby zapisane na TechTalk online 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia dostaną link z dokładnym adresem, pod którym możecie brać udział w transmisji live i zadawać pytania naszemu ekspertowi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Dodaj się także do wydarzenia na Facebooku 

Projekty AI, Piotr Szajowski

16 czerwca  2020

start: 16:00

FORMULARZ ZAPISÓW

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe