07
Maj

e-TechTalk: Koncepcje klas do przenoszenia danych w Javie

Macie ochotę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności programowania w Javie?

7 maja 2020 (czwartek) od godziny 16:00 zapraszamy Was na e-TechTalka, czyli formułę dobrze znanych TechTalków przeniesionych do online. Poprowadzi go Marcin Śliwa — Senior Solutions Architect z Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu.

Czego będzie dotyczyć spotkanie online?

Temat to - Koncepcje klas do przenoszenia danych w Javie. Klasy do przenoszenia danych z jednej strony są bardzo prostą koncepcją, jednak generują w Javie jeden problem: ich implementacja wymaga generowania dużej ilości kodu, który jest powtarzalny, podatny na popełnienie w nim błędu i generalnie zaciemniający implementację. Opowiem o rozwiązaniach tego problemu na przestrzeni lat ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jakie daje najnowsza wersja Javy.

Kim jest prowadzący?

Marcin Śliwa — od ponad 20 lat jest aktywny w branży IT. Obecnie pracuje jako architekt w projekcie z branży diagnostyki medycznej we wrocławskim Capgemni Software Solutions Center.

Jak zapisać się na spotkanie online?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na dole strony. Osoby zapisane na TechTalk online 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia dostaną link z dokładnym adresem, pod którym możecie brać udział w transmisji live i zadawać pytania naszemu ekspertowi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Koncepcje klas do przenoszenia danych w Javie, Marcin Śliwa

7 maja 2020

start: 16:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA e-TECHTALKA

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe