26
Maj

Debata online: MAMA ROBI KARIERĘ

Już 26 maja (wtorek) w godz.16:00 - 17:00 w przestrzeni online odbędzie się specjalna debata pt. MAMA ROBI KARIERĘ, na którą zapraszamy wszystkie pracujące mamy, przyszłe mamy oraz osoby zainteresowane tym, jak ułatwić sobie życie rodzinne i zawodowe stosując life-hacki :)

Debatę poprowadzi znana Wam z podcastów Między Innymi Dominika Nawrocka, która przepyta pracujące w Capgemini dziewczyny: Anię, Gosię i Karolinę oraz porozmawia z nimi o ich sposobie na pogodzenie pracy z wychowaniem dzieci. Z okazji Dnia Matki postanowiliśmy omówić ten temat podczas debaty online z nadzieją, że pomoże młodym mamom oraz tym, które mamami są już jakiś czas. 

Aspekty, jakie chcemy omówić, to m.in.:

  • Jak mamy planują sobie pracę?
  • Jak mamy godzą pracę z życiem rodzinnym?
  • Jak wytłumaczyć dzieciom pracę?
  • Jak się rozwijać będąc pracującą mamą?
  • Mama i #HomeOffice

Osoby zapisane na debatę online 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia dostaną link z dokładnym adresem, pod którym możecie brać udział w transmisji online i zadawać pytania naszym ekspertom.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

16:00 - start debaty online pod linkiem wysłanym do zapisanych uczestników

REJESTRACJA NA DEBATĘ

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe