16
Kwiecień

Debata online: JAVA - jaka przyszłość ją czeka?

Już 16 kwietnia (czwartek) w godz.16:00 - 17:00 w przestrzeni online odbędzie się debata pt. JAVA - jaka przyszłość ją czeka?, w której gościć będziemy specjalistów: Sebastiana Rabieja z wrocławskiego JUGa oraz Michała Hauzera z Capgemini Software Solutions Center.

Debatę poprowadzą niezawodni: Krzysiek Pojasek i Michał Jawulski, którzy przeniosą format webcastów online na debatę na żywo. Jak zapisać się na debatę? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na dole strony. Osoby zapisane na debatę online 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia dostaną link z dokładnym adresem, pod którym możecie brać udział w transmisji online i zadawać pytania naszym ekspertom.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

16:00 - start debaty online pod linkiem wysłanym do zapisanych uczestników

REJESTRACJA NA DEBATĘ

Polityka prywatności:

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszlych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o o  danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej

* Pola obowiązkowe