2021
Październik

ATP Politechnika Wrocławska

Akademickie Targi Pracy na Politechnice Wrocławskiej już 20 - 21 października.

W dniach 20 -21 października będziemy obecni na Akademickich Targach Pracy na Politechnice Wrocławskiej, budynek C-13. Serdecznie zapraszamy studentów, absolwentów i osoby poszukujące pracy do odwiedzenia w tych dniach naszego stanowiska targowego. Chętnie porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, jak i naszej ofercie pracy.

W pierwszego dnia zapraszamy również do udziału w Ball Point Game, grze organizowanej przy naszym stanowisku o godz.: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 i 15:00. Ball Point GAME to wspaniała okazja do zapoznania się ze sposobem pracy zespołów agile’owych, to gra pomagająca wdrożyć się do metodyk zwinnych zarządzania projektami. Zachęcamy do udziału! Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody.

Z kolei drugiego dnia targów zapraszamy na wykład z obszaru Internet of Things, prowadzony przez naszego kolegę Huberta.

Do zobaczenia!

Więcej na temat targów na stronie targów.

Organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców, a wydarzenie, jak co roku, odbędzie się pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Tadeusza Więckowskiego.