Program SOFTWARE TESTER STARTER KIT we Wrocławiu!

Program Software Tester Starter Kit skierowany jest do osób zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w świecie IT. Jeśli posiadasz podstawową znajomością dowolnego języka programowania, wiesz, jak pracować z baza danych lub/i ukończyłeś/aś studia na kierunkach ścisłych, jak informatyka, matematyka, fizyka i inne, i chciałbyś/chciałabyś pracować przy interesujących projektach wytwarzających nowoczesne oprogramowana to program Software Tester STARTER KIT skierowany jest właśnie do Ciebie!

Uczestnicząc w programie masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 3 miesiące poznasz z nami nowoczesne narzędzia oraz techniki tworzenia oprogramowania w języku Java, nauczysz się kompleksowego podejść do testowania oraz automatyzacji procesu testowego.

Program będzie składał się z następujących bloków tematycznych:
Wprowadzenie do HTML/CSS,
Wprowadzenie do testowania automatycznego
Automatyzacja testów w narzędziu Selenium Webdriver,
Podstawy języka programowani Java oraz Java Script,
BDD Cucumber,
Wprowadzenie do SQL.

Po każdym etapie nastąpi sprawdzenie nabytych umiejętności - tylko pozytywna ocena zdobytej wiedzy pozwoli na dalsze uczestnictwo w kolejnych etapach.

Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz pracować z nami przy tworzeniu i dalszym rozwijaniu aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad tym oprogramowaniem odbywa się głównie w oparciu o języki programowania wyższego poziomu (JAVA), nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte o międzynarodowe standardy.

Program Software Starter Kit będzie prowadzony przez naszych wykwalifikowanych pracowników w okresie od września do końca listopada w Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu.

Program będzie realizowany w formie całodniowych (8h) szkoleń, warsztatów oraz pracy indywidualnej od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy.

- REKRUTACJA ZAKOŃCZONA -

Zajrzyj tutaj by sprawdzić jak przygotować się do programu!

 

 

<<powrót