Jeśli jesteś osobą z niedużym doświadczeniem zawodowym w branży IT lub ukończyłeś/aś studia na kierunkach ścisłych, jak informatyka, matematyka, fizyka i inne, i chciałbyś/chciałabyś rozwijać swoją karierę jako Programista SAP ABAP, program SAP ABAP STARTER KIT skierowany jest właśnie do Ciebie!

Uczestnicząc w programie masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 3 miesiące nauczysz się, jak kompleksowo pracować w środowisku SAP od projektowania rozwiązań, przez implementacje raportów i interfejsów do rozszerzania standardowej funkcjonalności systemów z rodziny SAP.

Po pomyślnym ukończeniu kursu SAP ABAP STARTER KIT będziesz mieć szansę pracować z nami przy wdrażaniu i dalszym rozwijaniu rozwiązań opartych o systemy SAP. Praca w tym środowisku odbywa się głównie przy użyciu języka programowania wyższego poziomu (ABAP), inne nowoczesne technologie (Cloud, HANA, Fiori), narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte na międzynarodowych standardach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy.

 

Poniżej harmonogram procesu rekrutacyjnego programu 2017:

Przesyłanie CV: 30.06-14.07
Wykłady: 19.07 i 20.07
Test techniczny i weryfikacja językowa: 24.07

Speed recruiting: do 11.08
Rozpoczęcie SAP ABAP STK: 1.09

 

Więcej informacji dotyczących programu SAP ABAP STARTER KIT znajdziesz w Przewodniku.

<<powrót