JAVA STARTER KIT Wrocław

Jeśli jesteś osobą z niedużym doświadczeniem zawodowym w branży IT z podstawową znajomością dowolnego obiektowego języka programowania lub ukończyłeś/aś studia na kierunkach ścisłych, jak informatyka, matematyka, fizyka lub inne (wymagany minimum tytuł inżyniera), a także możesz pochwalić się przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz dobrą znajomość języka angielskiego i chciałbyś/chciałabyś rozwijać swoją karierę jako programista systemów opartych o technologie JAVA, program JAVA STARTER KIT skierowany jest właśnie do Ciebie!

Uczestnicząc w programie masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 3 miesiące nauczysz się z nami, jak kompleksowo tworzyć nowoczesne systemy informatyczne - od projektowania i optymalizacji baz danych, przez implementację rozwiązań serwerowych bazujących na nowoczesnych technologiach opartych o język JAVA, aż po zaawansowany interfejs webowy.

Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz pracować z nami przy tworzeniu i dalszym rozwijaniu aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad tym oprogramowaniem odbywa się głównie w oparciu o języki programowania wyższego poziomu (JAVA), nowoczesne technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte o międzynarodowe standardy.

Więcej informacji dotyczących programu JAVA STARTER KIT znajdziesz w PrzewodnikuZajrzyj tutaj by sprawdzić jak przygotować się do programu

Rekrutacja zakończona.

 

HARMONOGRAM TRWAJĄCEJ EDYCJI:

Zbieranie CV: do 22.05.2019 r.

Wykład techniczny: 31.05.2019 r.

Test techniczny: 03.06.2019 r.

Speed recruiting: 17-21.06.2019 r.

Czas trwania programu: 01.08-31.10.2019 r.

<<powrót