NIEMIECKI W CAPGEMINI

Niemiecki w Capgemini Software Solutions Center

Poziom języka:
W większości oferowanych przez nas stanowisk oczekiwana znajomość języka niemieckiego to poziom A2. Poziom A2 posiada osoba, która rozumie wypowiedzi i wyrażenia związane z życiem codziennym (np. bardzo podstawowe informacje dotyczące własnej osoby, czasu wolnego, pracy). Potrafi porozumiewać się w prostych sytuacjach komunikacyjnych. Potrafi w prosty sposób opisywać swoje pochodzenie i otoczenie, w którym żyje, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego.
Nie wszystkie oferowane stanowiska wymagają znajomości języka niemieckiego.
Całą naszą ofertę pracy/praktyk znajdziesz w zakładce Kariera.

Kurs językowy:
Wspieramy naukę języka niemieckiego. Zdecydowana większość pracowników rozpoczynająca u nas pracę przez pierwsze miesiące uczestniczy w intensywnym kursie z języka niemieckiego. Kurs organizowany i w pełni finansowany jest przez naszą firmę. Poprzez małe grupy, profesjonalną kadrę dydaktyczną, przyjazną atmosferę i doskonałe techniki pracy, kursanci w intensywny i skuteczny sposób przyswajają nową wiedzę, pozwalającą na swobodną komunikację w języku niemieckim.

Fiszki – nasza pomoc dydaktyczna:
Dla osób, które rozpoczynają naukę języka niemieckiego, a chciałyby już teraz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym w naszej firmie, przygotowaliśmy profesjonalne FISZKI, dzięki którym można szybko i skutecznie opanować 100 najważniejszych słów pojawiających się podczas weryfikacji języka niemieckiego.
FISZKI można pobrać klikając TUTAJ.

TechTalk Online: Języki obce w pracy programisty