angielski

WebMethods Developer

Nr ref.:
SSC/85/Wro
Opis stanowiska:

Jako WebMethods Developer będziesz uczestniczyć w tworzeniu oraz wdrażaniu rozwiązań z zakresu integracji systemów IT w branży finansowej w międzynarodowym zespole.

Do zakresu Twoich zadań należeć będzie tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie nowoczesnych aplikacji opartych na platformie integracyjnej WebMethods.

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i integracji rozwiązań opartych o architekturę SOA/ESB i technologię WebMethods (Software AG);
  • umiejętność programowania w technologii Java;
  • praktyczna znajomość SOAP, REST, JMS, JSON, XML;
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle);
  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.