Aktualne oferty pracy
  • #Rekrutacja prowadzona online
  • SAP
  • SAP
  • DEVOPS
  • DEVOPS
#Rekrutacja prowadzona onlineTESTINGTemenos
angielski

Test Lead (Temenos)

Nr ref.:
SSC/99/Wro
Opis stanowiska:

Jako Test Lead (Temenos) będziesz prowadzić zespół testerów platformy Temenos.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przygotowywanie planów testów;
  • monitorowanie postępów i raportowanie wyników wykonania testów;
  • zarządzanie cyklem testów w T24.
  • doświadczenie w Temenos T24 w modułach kredytów i depozytów;
  • doświadczenie w testowaniu cyklu życia produktu w T24 oraz w planowaniu testów i zarządzaniu błędami;
  • umiejętność zarządzania cyklem testów E2E;
  • doświadczenie w pracy w metodykach Agile oraz znajomość środowiska DevOps;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami HP ALM, Jira, Confluence;
  • znajomość frameworka Arrangement Architecture (AA) oraz przynajmniej podstawowa umiejętność automatyzacji testów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.