JAVATESTING
angielski

Test Data Management Architect

Nr ref.:
SSC/05TDM/Wro
Opis stanowiska:

Twoim zadaniem jako Test Data Management Architect będzie budowanie zespołu oraz wiedzy eksperckiej w dziedzinie zarządzania danymi testowymi.

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • kreowanie strategii kompleksowego zarządzania danymi testowymi uwzględniającego Data Masking, Test Data Mining, Database Virtualization, Test Data Generation;
  • budowa architektury rozwiązania TDM w oparciu o narzędzia wiodących partnerów takich jak Delphix, IBM Optim, Collibra, Manta, etc;
  • bliska współpraca z klientem przy wdrożeniu scentralizowanego rozwiązania Test Data Management;
  • zapewnienie i przygotowywanie danych testowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami (przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa);
  • ustanawianie projektowych standardów w dziedzinie danych testowych oraz propagowanie tej wiedzy poprzez szkolenia / prelekcje / warsztaty.
  • 4-letnie doświadczenie zawodowe w testowaniu oprogramowania, w tym 2-letnie doświadczenie w analizie zapotrzebowania, przygotowaniu i zarządzaniu danymi testowymi w projektach o dużej skali;
  • dobra znajomość baz danych (Oracle, PostgeSQL, Hadoop, MongoDB, Cassandra) oraz SQL i noSQL;
  • dobra znajomość Java, Python lub Shell;
  • znajomość narzędzi Informatica Test Data Management, CA Test Data Manager, IBM InfoSphere Optim Test Data Management, Delphix Test Data Management będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów oraz wspomagających DevOps i CI będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.