C++JAVAPHPTESTINGVBA
niemiecki

Programista/Analityk Systemów IT (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Nr ref.:
SSC/45A/Wro
Opis stanowiska:

Jako Programista/Analityk Systemów IT będziesz odpowiadać za rozwój systemów wspierających kluczowe procesy naszych klientów z niemieckiego rynku motoryzacyjnego, pracując przy tym w kilkudziesięcioosobowych zespołach rozproszonych między kilkoma lokalizacjami w Europie i Azji. Do Twoich obowiązków należeć będzie analiza i projektowanie zmian, implementacja i testowanie rozwiązań oraz wsparcie kluczowych użytkowników i członków zespołu w analizie i rozwiązywaniu problemów i błędów.

Praca na tym stanowisku wymagać będzie od Ciebie rozwiniętej zdolności analitycznego myślenia i gotowości do zmierzenia się z problemami pojawiającymi się w jednych z najbardziej złożonych systemów IT – zarówno pod względem implementowanej logiki biznesowej jak i architektury. Ze względu na kompleksowość rozwijanych systemów jak i szerokie spectrum technologii, z którymi będziesz pracować (C, Java, JavaScript, SQL, Perl, Visual Basic, JCL i inne)  niezwykle istotna będzie również twoja gotowość do ciągłego rozwoju i umiejętność efektywnego poznawania nowych środowisk, technologii i procesów (przy wsparciu merytorycznym ze strony innych członków zespołu). W zamian otrzymasz możliwość dogłębnego poznania kluczowych procesów związanych z produkcją motoryzacyjną jak i złożonych, wielopoziomowych architektur oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielu kierunkach – technicznym, analitycznym, czy menadżerskim.

  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania;
  • kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w przynajmniej jednym z języków strukturalnych: C, COBOL, VBA, Pascal, BASIC lub obiektowych: C++, C#, Java;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);
  • rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i podstawowe doświadczenie z zakresu analizy systemów i/lub analizy procesów biznesowych.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.