Aktualne oferty pracy
  • #Rekrutacja prowadzona online
  • DEVOPS
  • DEVOPS
  • BI
  • Big Data
  • TESTING
  • Temenos
#Rekrutacja prowadzona onlineCOBOL
angielski
niemiecki

Programista COBOL

Nr ref.:
SSC/18/Wro
Opis stanowiska:

Jako Programista COBOL będziesz:

  • współtworzyć i rozwijać aplikacje oraz systemy informatyczne zgodne z potrzebami naszych klientów;
  • w zależności od projektu będziesz analizować wymagania, projektować, programować, testować oraz wdrażać oprogramowanie;
  • tworzyć specyfikacje techniczne oraz biznesowe.
  • minimum 2 lata doświadczenia w pisaniu programów w języku COBOL;
  • znajomość relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość IBM Db2) i języka SQL;
  • mile widziana znajomość środowiska z/OS (TSO/ISPF, CICS, MQ, TWS, JCL) oraz doświadczenie w tworzeniu aplikacji w środowisku Java;
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania biznesowego;
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych (matematyka, fizyka);
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.