JAVASTARTER KIT
niemiecki

Program JAVA STARTER KIT

Nr ref.:
SSC/SK/Wro
Opis stanowiska:

Uczestnicząc w programie STARTER KIT masz jedyną w swoim rodzaju szansę, by stać się profesjonalistą w branży IT. Przez 3 miesiące będziesz miał możliwość nauczyć się, jak kompleksowo tworzyć nowoczesne systemy informatyczne – od projektowania  i optymalizacji baz danych, przez implementację rozwiązań serwerowych bazujących na nowoczesnych technologiach opartych o język JAVA, aż po zaawansowany interfejs webowy.

Po pomyślnym ukończeniu kursu STARTER KIT będziesz pracować z nami przy tworzeniu i dalszym rozwijaniu aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad tym oprogramowaniem odbywa się głównie w oparciu o języki programowania wyższego poziomu (JAVA), nowoczesne  technologie, narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania oparte o międzynarodowe standardy.

  • osoby z niedużym doświadczeniem zawodowym w branży IT, które chcą uzupełnić swoją wiedzę;
  • studenci ostatnich lat studiów na kierunkach ścisłych (informatyka, fizyka, matematyka i inne kierunki nauk ścisłych);
  • programiści, którzy chcą się przekwalifikować lub wyspecjalizować w danym języku programowania;
  • osoby dostępne w wymiarze 20–40 godzin tygodniowo;
  • umiejętność posługiwania się dowolnym, obiektowym językiem programowania;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
  • samodzielność i aktywność w działaniu;
  • doskonała umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie dla każdego uczestnika programu,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • kulturę pracy w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników.

Więcej informacji o programie Starter Kit znajdziesz tutaj.

Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres:

rekrutacja.starterkit.pl@capgemini.com

Prosimy dopisz klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.