Aktualne oferty pracy
  • #Rekrutacja prowadzona online
  • DEVOPS
  • DEVOPS
  • DEVOPS
  • DEVOPS
#Rekrutacja prowadzona onlineMUREX
angielski
niemiecki

Młodszy Konsultant Aplikacji Murex

Nr ref.:
SSC/40A/Wro
Opis stanowiska:

Jako Młodszy Konsultant Aplikacji Murex będziesz odpowiadać za administrację, wsparcie oraz monitorowanie platformy Murex dedykowanej do przeprowadzania transakcji finansowych. Będziesz częścią zespołu, który pracuje dla instytucji finansowej z siedzibą w Niemczech i oddziałami w Nowym Jorku oraz w Singapurze.

W trakcie pierwszych miesięcy pracy będziesz uczestniczyć w wewnętrznych sesjach szkoleniowych, które pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków. W późniejszym etapie Twojej kariery umożliwimy Ci dalszy rozwój kompetencji w obszarze platformy Murex.

  • dobra znajomość języka niemieckiego (pewna komunikacja, gotowość nauki słownictwa technicznego i pracy z dokumentacją niemieckojęzyczną) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany);
  • praktyczna wiedza w administracji środowisk Unix/Solaris i podsystemu Sybase;
  • podstawowa znajomość SQL;
  • gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym zawierającym periodyczną pracę w weekendy i telefoniczne wsparcie klienta;
  • ukończone studia wyższe;
  • doświadczenie w pracy w zespołach wspierających klientów w rozwiązywaniu problemów i incydentów zgodnie ze zdefiniowanym serwisem i jakością poziomu świadczonych usług.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • wsparcie w relokacji;​
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.