C++
angielski

Inżynier Oprogramowania C++ (ze znajomością języka angielskiego)

Nr ref.:
SSC/42A/Wro
Opis stanowiska:

Jako Inżynier Oprogramowania C++ będziesz współtworzyć i utrzymywać aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o języki programowania wyższego rzędu, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania. W zależności od projektu, do zakresu Twoich obowiązków jako Inżyniera Oprogramowania C++ należeć będzie: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania.

  • ukończone studia minimum pierwszego stopnia z dziedziny nauk ścisłych;
  • co najmniej 3-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie C++/Linux;
  • wiedza i doświadczenie w zakresie programowania aplikacji wielowątkowych;
  • praktyczna znajomość python/bash oraz podstawowa znajomość baz danych (Oracle/Sybase);
  • doświadczenie w pracy z frameworkami do testów automatycznych (gtest etc.), systemami CI (TeamCity/Jenkins), kontroli wersji (svn/git) oraz mile widziane doświadczenie przy tworzeniu systemów tradingowych low-latency;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.