.NET
angielski

Architekt .NET (ze znajomością języka angielskiego)

Nr ref.:
SSC/55A/Wro
Opis stanowiska:

Jako Architekt .NET będziesz odpowiadać za projektowanie i budowanie indywidualnych systemów informatycznych na potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in. .NET/C#), nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania dostępne na rynku oraz wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy firmy, na podstawie międzynarodowych standardów.

Jako Architekt .NET będziesz analizować wymagania i systemy, projektować rozwiązania, programować oraz uczestniczyć w wymianie wiedzy w ramach zespołów developerskich. Do Twoich zadań może również należeć tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej. Pracujemy w zespołach międzynarodowych, z poszanowaniem różnorodności.

  • co najmniej 6-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji desktopowych i webowych w środowisku .NET/C# (ASP.NET MVC);
  • doświadczenie w technologiach front-end: AngularJS, HTML, CSS, JSON, web-services (REST, SOAP);
  • doświadczenie w konfiguracji i tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem CI/CD;
  • praktyczna znajomość SQL, doświadczenie z bazami relacyjnymi oraz baz NoSQL;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • znajomość metodyk tworzenia programowania;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1 (praca z klientem i zespołem anglojęzycznym).
Oferujemy:
  • możliwość wdrażania nowych technologii w ramach projektów dla naszych klientów;
  • możliwość wpływania na innowacyjność firmy;
  • możliwość wymiany wiedzy w ramach Software Solution Center;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenia w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą przycisku
Numer referencyjny
SSC/55A/Wro
Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.