MUREX
angielski
niemiecki

Starszy Konsultant Murex

Nr ref.:
SSC/40/Wro
Opis stanowiska:

Jako Starszy Konsultant Murex będziesz wspierać i rozwijać zaawansowane środowisko systemu Murex. Będziesz pracować dla międzynarodowej instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie. Wraz z zespołem będziesz pracować na drugim poziomie wsparcia, służąc klientowi doradztwem, identyfikując potrzeby optymalizacji oraz realizując zmiany (Change Requests).

Profil idealnego kandydata:
  • doświadczenie we wsparciu dużych aplikacji komputerowych;
  • bardzo dobra znajomość systemu Unix: najlepiej Solaris, Sun Cluster 3.1 oraz bazy danych (Sybase ASE 12.5/15) lub T-SQL;
  • doświadczenie w branży bankowej;
  • umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na jakość świadczonych usług;
  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;​
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.