HR
angielski

Specjalista ds. Rozwoju Pracowników

Nr ref.:
SSC/LD-R/Wro
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Specjalisty ds. Rozwoju Pracowników będzie należało:

  • prowadzenie analizy potrzeb rozwojowych w odniesieniu do poszczególnych działów, ścieżek rozwoju w ramach zdefiniowanego modelu kompetencji;
  • przygotowywanie propozycji i wdrażanie adekwatnych działań rozwojowych, w tym dedykowanych szkoleń/programów;
  • optymalizacja organizacji procesów szkoleniowych;
  • rozliczanie i monitorowanie efektywności podejmowanych działań szkoleniowych;
  • wsparcie w realizacji procesu onboardingu oraz ocen pracowniczych.
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze szkoleniowym/rozwoju pracowników (preferowane doświadczenie w branży IT);
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub psychologiczne;
  • mile widziane przygotowanie trenerskie i/ lub coachingowe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz orientacja na cel;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • wysoka kultura osobista;
  • doskonałe kompetencje komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • zatrudnienie w oparciu o UoP na pełen wymiar czasu pracy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenia w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą przycisku
Numer referencyjny
Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.