Specjalista ds. Rozwoju Pracowników

Nr ref.:
SSC/LD/Wro
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Specjalisty ds. Rozwoju Pracowników będzie należało:

  • prowadzenie analizy potrzeb rozwojowych w odniesieniu do poszczególnych działów, ścieżek rozwoju w ramach zdefiniowanego modelu kompetencji;
  • przygotowywanie i wdrożenie adekwatnych działań rozwojowych w tym dedykowanych szkoleń/programów;
  • tworzenie planów szkoleniowych;
  • optymalizacja organizacji procesów szkoleniowych;
  • organizacja i realizacja procesu onboardingu;
  • organizacja i monitorowanie efektywności podejmowanych działań.
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze szkoleniowym/rozwoju pracowników (preferowane doświadczenie w branży IT);
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu  MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i orientacja na cel;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenia w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Prosimy dopisz klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.