C++JAVA
angielski
niemiecki

Project Manager (ze znajomością języka niemieckiego)

Nr ref.:
SSC/54/Wro
Opis stanowiska:

Jako Project Manager będziesz kierować zespołem rozwijającym i utrzymującym aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Do Twoich obowiązków należeć będzie zaprojektowanie oraz zorganizowanie modelu dostarczania usług informatycznych.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju. Będziesz również odpowiedzialny za współpracę z międzynarodowymi klientami, zarówno zewnętrznymi (znane międzynarodowe firmy i korporacje) jak i wewnętrzymi (z grupy Capgemini).

  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • minimum 4-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami programistów lub projektami informatycznymi realizowanymi przy użyciu nowoczesnych technik programistycznych (JAVA, C#, C++, SAP lub SAP S/4HANA);
  • doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym;
  • szczerość i umiejętność współpracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2) i przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.