angielski
niemiecki

PreSales Manager

Nr ref.:
SSC/88/Wro
Opis stanowiska:
  • tworzenie biznesowych oraz technicznych rozwiązań, synchronizacja oraz wspólne opracowywanie zagadnień w ramach przygotowania ofert;
  • planowanie procesów zapewnienia jakości w projekcie oraz kontakt z poddostawcami;
  • analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz analiza ryzyka i przygotowanie dokumentacji założeń przyjętych do rozwiązania oraz estymacji;
  • opracowanie dokumentacji wymagań wobec klienta;
  • zapewnianie optymalnych rozwiązań pod kątem kosztów, pracochłonności i możliwości grupy Capgemini;
  • dostarczanie rozwiązań dopasowanych do oczekiwań klientów.
  • wieloletnie doświadczenie jako Project Manager lub główny projektant w obszarze wsparcia aplikacji;
  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie zaawansowanym;
  • chęć pracy przy tworzeniu nowych rozwiązań dla potencjalnych i obecnych klientów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja oraz elastyczne podejście do czasu pracy;
  • umiejętność zarządzania zespołem technicznym.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.