DEVOPS
niemiecki

Inżynier DevOps/Administrator Solaris

Nr ref.:
SSC/51D/Wro
Opis stanowiska:

Jako Inżynier DevOps/Administrator Solaris będziesz uczestniczyć w zarządzaniu infrastrukturą serwerów jednego z wiodących banków europejskich.

W środowisku obejmującym ponad 100 wirtualnych maszyn będziesz odpowiadać za monitorowanie, wdrażanie, integrację oraz konfigurację nowych systemów i aplikacji.

  • umiejętność obsługi systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux ze szczególnym uwzględnieniem systemu Solaris. Praktyczna znajomość klastrowania, wirtualizacji i Solaris Zones;
  • umiejętność pisania skryptów w językach Bash oraz Python;
  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziana znajomość technologii Java, protokołów komunikacyjnych: SOAP, REST, JMS, JSON, XML oraz produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL);
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu i integracji rozwiązań Middleware opartych o architekturę SOA/ESB oraz mile widziana implementacja dobrych praktyk z dziedziny DevOps (CI/CD);
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.