HR
angielski

HR Business Partner

Nr ref.:
SSC/HRBP/Wro
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków na stanowisku HR Business Partnera należeć będzie:

  • wspieranie i doradzanie menedżerom w zakresie prawa pracy oraz procesów HR;
  • przeprowadzanie analiz w przypisanym obszarze i współtworzenie planów działań oraz wdrażanie ich w bliskiej współpracy z biznesem;
  • tworzenie, przygotowanie i/ lub prowadzenie projektów z obszarów HR;
  • wdrażanie nowych menedżerów liniowych;
  • doradztwo, wsparcie mentoringowe, coachingowe w zakresie rozwoju menedżerów liniowych w przypisanym obszarze;
  • przeprowadzanie Exit Interviews;
  • bycie wewnętrznym i zewnętrznym ambasadorem działu HR – wspieranie przepływu informacji i wiedzy pomiędzy HR i biznesem.
Profil idealnego kandydata:
  • ukończone studia wyższe;
  • minimum 5-7-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku HR Business Partnera;
  • znajomość przepisów kodeksu pracy, trendów, dobrych praktyk oraz zasad postępowania w branży HR;
  • certyfikat coacha ICC lub ICF;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (wewnętrznych lub zewnętrznych);
  • płynna znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży IT.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.