niemiecki

Bid Manager

Nr ref.:
SSC/65/Wro
Opis stanowiska:

Jeśli stanowisko Bid Manager nie jest dla Ciebie obce, ponieważ pełnisz/pełniłeś taką funkcję w obecnej/poprzedniej firmie, to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie.

Szukamy osoby, która będzie zarządzać zespołem ofertowym, kształtować komunikację i budować relację z klientami, zarządzać interesariuszami procesu ofertowego.

Profil idealnego kandydata:

Jeśli identyfikujesz się z opisem poniżej, czyli

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w roli Bid Managera;
  • potrafisz swobodnie komunikować się  w języku niemieckim i angielskim;
  • masz co najmniej kilkuletnie doświadczenie w projektach custom software development lub / i co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów;
  • potrafisz pracować z klientami i doskonale rozumiesz potrzeby klienta, a oferty pisane przez Ciebie trafiają w jego oczekiwania;
  • często moderujesz trudne spotkania, czasami nawet te bardzo trudne.

Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet  ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.