PMO
angielski
niemiecki

Analityk Project Management Office

Nr ref.:
SSC/PMO/Wro
Opis stanowiska:

Jako Analityk Project Management Office (PMO) będziesz współpracować z kierownikami projektów w celu zapewnienia skutecznego zarządzania projektem w aspekcie finansowym i administracyjnym, wykonując m.in. następujące zadania:

  • zapewnienie prawidłowego oraz terminowego rozliczania projektu;
  • sporządzanie kalkulacji, raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektowe;
  • identyfikacja odstępstw od planu budżetu i ich analiza;
  • ścisła współpraca z innymi jednostkami firmy (m.in. dział finansów i księgowości, dział zamówień, dział personalny).
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1) oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1);
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne);
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze controllingu.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.