Big Data
angielski

Starszy Inżynier Data Science

Nr ref.:
SSC/79/Wro
Opis stanowiska:

Szukamy osób kreatywnych i dociekliwych, które pasjonuje rozwiązywanie problemów biznesowych w oparciu o duże, często nieustrukutryzowane zbiory danych. Osób, które są zainteresowane szukaniem odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin stosując zaawansowane modele statystyczne i predykcyjne. Jeśli dodatkowo podobnie jak my, jesteś entuzjastą nowoczesnych technologii i miałeś/aś okazję zastosować w praktyce rozwiązania Artificial Inteligence oraz Machine Learning ( m in. sieci neuronowe, NLP, deep learning) – dołącz do nas jako Starszy Inżynier Data Science!

Twoimi głównymi obowiązkami będą:

  • integracja i przetwarzanie danych na potrzeby projektów Data Science;
  • tworzenie i optymalizacja modeli statystycznych oraz algorytmów AI/ML;
  • prowadzenie rozmów z klientami, specjalistami dziedzinowymi w celu doprecyzowania oczekiwań od wyników analiz danych;
  • współpraca z zespołem, analitykami i inżynierami danych, analitykami biznesowymi oraz  architektami rozwiązań Data Science;
  • skalowanie algorytmów i ich implementacja w środowiskach Big Data.
  • conajmniej 5-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach Data Science w zakresie budowy modeli do przetwarzania i analizy danych w różnych obszarach biznesowych (finanse, HR, produkcja lub innych);
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi programistycznych – Python (ewentualnie IPython, Jupiter Notebooks) lub R (ewentualnie R Shiny);
  • znajomość modeli matematycznych i statystycznych oraz algorytmów stosowanych w Data Science, np. deep learning, sieci neuronowe, regresja liniowa/logistyczna, drzewa decyzyjne, random forest;
  • ukończone studia magisterskie z matematyki, informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego).
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.