SAP
angielski

Leader C/4 HANA

Nr ref.:
SSC/25/Pzn
Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań jako Leadera SAP C/4 HANA należeć będzie techniczne doradztwo i analiza wymagań rozwiązań eBusiness opartych o pakiet C/4HANA Suite, jak również budowa oraz organizacja zespołu konsultantów/deweloperów SAP C/4 HANA. Będziesz reprezentować zespół projektowy przed Klientem poprzez różne fazy życia projektu, począwszy od wsparcia sprzedaży, kończąc na wsparciu serwisowym.

Jako Leader SAP C/4 HANA będziesz mieć również swój udział w zadaniach poza projektowych, m.in. w programie mentorskim, SAP Center of Excellence, wdrażać i wspierać mniej doświadczonych pracowników. Będziesz przygotowywać oraz prowadzić szkolenia wewnętrzne dla pracowników.

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie jako Solution Architect;
  • obszerna wiedza z zakresu C/4 HANA Suite i jego integracji z systemami innych firm;
  • wiedza w zakresie projektowania i wdrażania architektury oprogramowania oraz inżynierii oprogramowania;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Klientami oraz innymi członkami zespołu projektowego;
  • mile widziany certyfikat jednego z produktów C/4 HANA oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.