SAP
angielski
niemiecki

Konsultant SAP PM w dziale Application Management (Wsparcia Aplikacji)

Nr ref.:
SSC/34B/Pzn
Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP PM będziesz świadczyć usługi konsultingowe dla Klientów międzynarodowych w zakresie wsparcia modułu SAP PM.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • analiza i rozwiązywania zgłoszeń otrzymywanych od klienta;
  • przygotowywanie, proponowanie i implementacja nowych rozwiązań;
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji projektowej: dokumentacje własnych rozwiązań, procesów biznesowych oraz specyfikacje dla programistów;
  • kontakt z międzynarodowym klientem.
  • minimum 2-letnie doświadczenie we wsparciu Klienta w obszarze SAP PM lub udział w projektach wdrożeniowych;
  • mile widziana znajomość innych modułów logistycznych;
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • wykształcenie wyższe.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;​
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.