Aktualne oferty pracy
  • #Rekrutacja prowadzona online
  • Project Manager
  • PMO
  • SAP
  • Guidewire
#Rekrutacja prowadzona onlineTEST
angielski
niemiecki

Senior Software Developer in Test

Nr ref.:
SSC/05CD/Pzn
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków na stanowisku Senior Software Developer in Test należeć będą: automatyzacja testów UI i API (REST/SOAP), konfiguracja zestawów testów automatycznych w środowisku continuous integration, współprojektowanie architektury i doradztwo technologiczne, analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych, wykonywanie testów, analiza i raportowanie wyników oraz odpowiedzialność za innych członków zespołu.

Będziesz mieć możliwość pracy i rozwoju z poniższym zestawem procesów oraz narzędzi:

  • środowisko testów automatycznych (Java Selenium, JavaScript Protractor, Jmeter, LeanFT);
  • infrastruktura IT (OpenStack, Citrix XenServer, Linux, WindowsServer);
  • Continuous Integration (Jenkins as a code Groovy, Docker, SonarQube);
  • Continuous Delivery (Nexus, Artifactory, IBM UrbanCode, Docker Swarm);
  • development (Java, JavaScript, Stash Git , Maven, Ant, Gradle).
  • minimum 4-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów / automatyzacji testów przy wykorzystaniu JAVA lub JavaScript;
  • doświadczenie w automatyzacji testów UI (Selenium WebDriver / Protractor) oraz backend (SOAP/REST API);
  • znajomość języków wymiany danych (XML, JSON, CSV);
  • znajomość dobrych praktyk z dziedziny DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery);
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.