Aktualne oferty pracy
  • #Rekrutacja prowadzona online
  • DEVOPS
  • DEVOPS
  • BI
  • Big Data
  • TESTING
  • Temenos
#Rekrutacja prowadzona onlineTESTING
angielski

Performance Test Specialist

Nr ref.:
SSC/05SA/Pzn
Opis stanowiska:

Twoim zadaniem jako Performance Test Specialist będzie zagwarantowanie aktualnej wiedzy eksperckiej z dziedziny testów wydajnościowych oraz propagowanie, pielęgnowanie i rozwijanie jej w Capgemini.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będą:

  • zbieranie i weryfikacja wymagań niefunkcjonalnych;
  • stworzenie skryptów testowych, wykonywanie i monitoring testów;
  • stworzenie rozwiązań automatyzujących testy wydajnościowe w procesie SDLC;
  • analiza wyników, proponowanie ulepszeń i prezentacja rezultatów klientowi;
  • ustanawianie projektowych standardów z dziedziny testów wydajnościowych i propagowanie tej wiedzy poprzez szkolenia / prelekcje / warsztaty;
  • rozwój zestawów narzędzi i frameworków używanych w projektach do przeprowadzania testów wydajnościowych.
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe jako Test Inżynier, w tym minimum 3 lata w projektowaniu i wykonywaniu testów wydajnościowych;
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z narzędzi: Jmeter, Gatling, HP LoadRunner lub podobne;
  • umiejętność monitoringu oraz analizy zasobów systemowych (Linux, MS Windows, Oracle DB, SQL itd.) oraz dobra znajomość jednego z języków: Java, Groovy, bash, Python, C++ lub JavaScript jak również umiejętność programowania testów wydajnościowych;
  • umiejętność pracy z narzędziami wspomagającymi DevOps i CI (Jenkins, Docker) będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana gotowość do nauki języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.