JAVA
niemiecki

Architekt Systemów

Nr ref.:
SSC/14/Pzn
Opis stanowiska:

Jako Architekt Systemów będziesz odpowiadać za:

  • analizę wymagań technicznych w ścisłej współpracy z klientem;
  • projektowanie nowych, indywidualnych, dedykowanych systemów informatycznych;
  • wdrożenie projektu oraz nadzór nad jego implementacją;
  • w przypadku istniejących systemów: projektowanie ich rozszerzeń oraz analiza ich wydajności;
  • integrację nowo projektowanych i/lub istniejących systemów informatycznych.
  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów z wykorzystaniem technologii Java;
  • umiejętność projektowania architektury systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.