Aktualne oferty pracy
  • #Rekrutacja prowadzona online
  • DEVOPS
  • DEVOPS
  • BI
  • Big Data
  • TESTING
  • Temenos
#Rekrutacja prowadzona onlineBISAP
angielski
niemiecki

Konsultant SAP BI

Nr ref.:
SSC/21B/Pzn
Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP BI będziesz odpowiadać za tworzenie i rozwój aplikacji opartych na technologiach SAP BW, SAP BO oraz HANA.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • zbieranie wymagań oraz proponowanie rozwiązań technicznych we współpracy z klientem;
  • implementacja i optymalizacja procesów ETL w hurtowniach danych;
  • projektowanie fizycznego i logicznego modelu danych;
  • wizualizacja danych przy użyciu zaawansowanych raportów i dashboardów.
  • doświadczenie w zakresie SAP BW/4HANA, SAP BO oraz SAP HANA;
  • umiejętność modelowania Calculation Views;
  • znajomość WEB IDE, XSA, SDA, SDI, SDQ, SAC;
  • proaktywność w realizacji zadań i oraz rozwiązywania problemów;
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego;
  • ukończone studia wyższe informatyczne lub ekonomiczne.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.