BI
niemiecki

Inżynier ETL (ze znajomością IPC oraz języka niemieckiego)

Nr ref.:
SSC/04C/Pzn
Opis stanowiska:

Jako Inżynier ETL będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji w obszarze Business Intelligence, z wykorzystaniem Informatica PowerCentrer oraz innych technologii BI/DWH.

W zależności od projektu, do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • zbieranie wymagań oraz proponowanie rozwiązań technicznych we współpracy z Klientem;
  • projektowanie, implementacja i optymalizacja procesów ETL;
  • tworzenie oraz modyfikacja modelu danych, raportów i dashboardów;
  • zapewnienie sprawności rozwiązań BI/DWH, w tym monitorowanie poprawności działania aplikacji i rozwiązywanie zgłoszeń Użytkowników.
  • doświadczenie  w projektach z obszaru hurtowni danych oraz Business Intelligence (w różnych fazach rozwoju systemów) z wykorzystaniem Informatica PowerCenter;
  • dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazodanowego (znajomość Oracle będzie mile widziana);
  • sprawne posługiwanie się językiem SQL (znajomość PL/SQL i metod optymalizacji operacji bazodanowych będzie dodatkowym atutem);
  • dobra znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.